RADA RODZICÓW

Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 4 w Bielsku-Białej reprezentuje wszystkich rodziców uczniów naszej szkoły.

Dorota Gruszka - Przewodniczący

Katarzyna Podgórska - Z-ca Przewodniczacego

Katarzyna Wójciak - Skarbnik

Jesteśmy organem niezależnym od władz oraz rady pedagogicznej szkoły, jednakże staramy się bardzo ściśle współpracować. Naszą działalność formalnie reguluje Ustawa o Systemie Oświaty z dnia 7 września 1991 r. z późniejszymi zmianami.

Kontakt e-mail: [email protected]

Rada Rodziców działa w sposób  klarowny, m.in. poprzez informowanie rodziców o finansach i prowadzonych przez nas działaniach. Możemy występować z wnioskami i opiniami we wszystkich sprawach szkoły do dyrektora i innych organów szkoły, organu prowadzącego szkołę oraz organu nadzorującego szkołę. Opiniujemy budżet szkoły, programy nauczania itp. Współorganizujemy konkursy, kiermasze, wycieczki. Sponsorujemy nagrody, dofinansowujemy wyjazdy klasowe itd.

Zebrane fundusze przechowujemy na specjalnie otwartym koncie bankowym Rady Rodziców:

Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 4 w Bielsku-Białej: Beskidzki Bank Spółdzielczy, nr 32 8111 0009 2005 1401 6073 0001
Wpłaty na konto z dopiskiem Imię i Nazwisko dziecka oraz klasa.
DZIĘKUJEMY!!!

Zachęcamy do poszerzenia swojej wiedzy o znaczeniu i możliwościach działania Rady Rodziców.
Odsyłamy na stronę internetową Ośrodka Rozwoju Edukacji: http://www.ore.edu.pl/
Materiały dotyczące tworzenia i działania Rady Rodziców: http://www.rodziceszkole.edu.pl