Obwód Szkoły

Obwód Szkoły Podstawowej nr 4 (aktualizacja: 18.02.2021)

Obwód Szkoły Podstawowej nr 4 obejmuje ulice: Artura Grottgera cała ulica, Browarna do 13a, Cieszyńska tylko nieparzyste od nr 21 do nr 71, tylko parzyste od nr 20 do nr 86, Czysta cała ulica, Dębowa cała ulica, Emilii Plater cała ulica, Graniczna cała ulica, Grodzka cała ulica, Harcerska cała ulica, Ignacego Łukasiewicza cała ulica, Jana Sobieskiego tylko nieparzyste od 29 do 91, tylko parzyste od 28 do 92, Józefa Lompy cała ulica, Juliana Fałata cała ulica, Kazimierza Pułaskiego cała ulica, Karola Miarki cała ulica, Kasztanowa cała ulica, Konstantego Damrota cała ulica, Księcia Przemysława cała ulica, ks. Piotra Skargi cała ulica, Marii Konopnickiej od 1 do 39, Michała Drzymały cała ulica, NMP Królowej Polski od 1 do 15, Piastowska tylko nieparzyste od 45 do 89, tylko parzyste od 58 do 110, Piastów Śląskich cała ulica, Sikornik cała ulica, Tadeusza Rejtana cała ulica, Wacława Grodeckiego cała ulica, Zdrojowa cała ulica, Solna cała ulica, św. Anny cała ulica, św. Trójcy cała ulica, pl. Zwycięstwa cały plac.