III miejsce w Konkursie Wiedzy Olimpijskiej

19-04-2024 10:53
19 kwietnia br. uczniowie naszej szkoły w składzie: Wojciech Kożuch, Bartłomiej Siwoń, Wojciech Steciuk wzięli udział w kolejnej edycji dorocznego POWIATOWEGO KONKURSU WIEDZY OLIMPIJSKIEJ zdobywając III MIEJSCE W POWIECIE BIELSKIM.
Wzorem lat poprzednich konkurs odbył się w Szkole Podstawowej nr 32.
Konkurs składał się z dwóch części:
– I część: test ze znajomości tematyki olimpijskiej
II część: część sportowa
Gratulujemy naszym uczniom🤝!